Outfits

Styl Madeline B.

12. července 2012 v 11:00 | <<Anett*
TENHLE ČLÁNEK JE PŘEDNASTAVENÝ! :)
Madeline Becker je 18cti letá fotografka z Texasu. Má nádherný styl! Barevný, romantický. Co jsem se tak dívala, tak strašně často nosí nejrůznější šatičky. Takže jsem se snažila vybírat trošku odlišné oblečení:) Možná se to někomu nebude líbit, ale mě se tenhle dívčí styl opravdu líbí nejvíce:)

Styl Annabelle F.

8. července 2012 v 11:00 | <<Anett*
TENHLE ČLÁNEK JE PŘEDNASTAVENÝ! :)

Tyhle outfity jsou moc pěkné. Strašně se mi líbí ten 4.:) Mám ráda takové jednoduché, ale zajímavé outfity:)

Styl Alany R.

20. května 2012 v 19:29 | <<Anett*
Další outfity;) Tyhle jsou podle mě naprosto úžasné! trošku odvážné, ale když na to má postavu:) například mě se nejvíc líbí ten druhý, ten je nádherný líbí se mi ty kraťase, ty jsou opravdu pěkné. Taky jsem se dívala po nějakých, které by měly takhle venku kapsy, ale nikde to nemají:X

Styl Morgan J.

15. května 2012 v 20:19 | <<Anett*
Morgan J. je 23 letá blogerka. Její styl mě něčím zvláštním zaujal. Chodí opravdu v moc pěkných outfitech. Já bych si to asi na sebe nevzala, ale jí to sluší, tak proč ne:) Hlavně obdivuju ty, co to dokážou tak suprově vymyslet a sladit do posledního detailu a doplňku. Za tohle dávám velké plus každému jejímu outfitu!:)

Styl Alexandry M.

6. května 2012 v 11:09 | <<Anett*
Na stránce, kde jsou outfity jsem našla jednu modelku a strašně se mi zalíbil její styl. Jmenuje se Alexandra, pochází z Polska a je jí 21 let. Podle mě je ten styl hodně jednoduchý a takový elegantní a to se mi na tom tak líbí<3 vybrala jsem osm outfitů, které se mi líbily nejvíce:)
 
 

Reklama