My Diary

Moje malé zlatíčko :)

6. září 2012 v 16:09 | <<Anett*
Vždycky jsem si přála pejska. Když jsem byla malá, vyrůstala jsem u babičky, která pejska měla. Potom jsme se ale s rodiči přestěhovali do města, do paneláku. Máma se mnou vždy souhlasila, ale přemluvit taťku bylo horší. Pořád jsem ho přemlouvala. Nikdy se mi to nepovedlo..Místo toho jsem dostala andulku, kterou jsme za chvíli museli dát babičce, protože jsem na ni byla nejspíš alergická :/ potom jsem mívala křečky, kteří skoro nic nevydrží. A tím byly mé možnosti zcela vyčerpané.

Když došlo na téma pes, vždy jsem slyšela jen důrazné a jasné NE! Právě proto jsem byla tak strašně překvapená! dva dny před mými 13tými narozeninami, mamka s taťkou odjeli pryč. Říkali, že jednou na nějakou pracovní cestu, nebo co -_- tak jsem byla doma. Najednou se otevřou dveře a máma volá ať jdu za nimi. Tak jsem šla..Když jsem vyšla z pokoje, na zemi seděla taková malá černá kulička. Nemohla jsem tomu uvěřit! Byly to ty nejkrásnější narozeniny. Mám Yorkshirského teriéra. Jmenuje se Kim, je to kluk. Má už rok a 5 měsíců a nedokážu si představit, že bych už někdy byla bez něj<3

V celém článku několik fotek:)

I need layout

29. srpna 2012 v 12:30 | <<Anett*
• Tenhle dess už tady mám HROZNĚ dlouho! chtělo by to změnu..Jenomže já žádné nápady nemám a když něco skusím, dopadne to hodně zle. Takže bych chtěla někoho poprosit, jestli by mi dess neudělal, popřípadě, jestli nevíte o někom kdo dělá nějaké pěkné designy na přání. Byla bych vám moc vděčná. Odměním třeba reklamou na blogu, nebo diplomem:D:))

• Jedním z mnoha důvodů mé neaktivity je také to, že mám nový blog. Založila jsem si ho s Em* a je zaměřený na seriál Upíří deníky. Zbožňujeme ho♥ Kdyby se někdo chtěl podívat, adresu napíšu, ale máme ho zatím jen krátce, takže tam ještě v podstatě nic nemáme;) thevampirediaries-all.blog.cz.

• Chtěla bych nachystat nějakou větší soutěž. Napadla mě soutěž o nejlepší seriál. Nejspíš ji udělám, ale bojím se, že by se nikdo nepřihlásil, takže kdo si to čtete a měli byste zájem, klidně napište do komentářů a až budu dělat zápis do soutěže, tak bych vám dala vědět na váš blog :)

• Poslední dobou nějak nemám inspiraci na články, taky proto je tu takové pusto a nuda :D takže pokud by tu byla nějaká dobrá duše, která by mi napsala třeba pár tipů na články, byla bych moc ráda. Ale to toho chci asi moc, že? :D

• OMLOUVÁM se všem mým spřáteleným blogům. Doufám, že si mě zatím nikdo nevymazal. Slibuju, že budu obíhat, ale je to někdy opravdu těžké, nemám na to vůbec čas :D ;)

Děkuju všem co si to přečetli. Užívejte si poslední zbytky prázdnin<3

Dovolená 7.7-20.7.2012 :)

7. července 2012 v 14:49 | <<Anett*
Ahoj. Chtěla bych oznámit, že jedu na dovolenou. Uff, doufám, že nebude takové horko, protože to by se nedalo vůbec nic dělat. Možná tak ležet u vody a to bych v Česku 14 dní nevydržela:D u moře mi to nevadí, ale u nás mě to nudí:D uvidím. Nějaké články jsem přednastavila, ale stejně to tu bude určitě mrtvé. Články jsou obden vždy na 11:00. Takže tu budou - 8., 10, 12., 14., 16., 18. :) Na další dny mi nezbylo:D ale 20.7 už bych tu měla být osobně. Žádná sláva to tu určitě s lidma nebude, ale aspoň tu nebude pusto;) Budu ráda, když někdo přijde:) Chtěla bych se omluvit spřáteleným blogům ze všech kontrol a obíhání. Bereme si sebou Ipad, kde máme internet, ale myslím, že nebudu mít moc času ani náladu něco dělat na blogu. Uvidím:) Užívejte si léto, sluníčko a doufám, že až se vrátím, nebude tu úplně pusto:D tak já jdu. Mějte se tu krásně! :)

Co je nového?

12. června 2012 v 21:19 | <<Anett*
- diplomy za bleskovku budou snad zítra. Dneska mám strašně dosekanej PhotoScape a vůbec to se mnou nespolupracuje;) navíc je celej FB nějakej vadnej zase, takže na techniku dneska nemám moc náladu:DD
- chystám takovou větší soutěž, takže doufám, že se někdo zapojí :)

Koukali jste se někdo na fotbal? já jo! hráli dobře, ty naše góly byly naprosto suprový. Jen my jsme ten gól dostali uplně zbytečně..couž. Doufám, že se jim bude dařit. Myslím, že se poskládat dobrej tým, ikdyž ostatní nadávají. Jenom mě štve, že je tam samá Plzeň (Sparta♥).

ted jdu koukat na Polsko-Rusko. Jsem zvědavá jak budou hrát, protože s Polskem hrajeme v sobotu;) ani jsem nnevěděla komu na tom Euru fandím. Tak Česko, to je jasný♥. Potom jsou pro mě jasní Španělé a potom asi budu držet palce Anglii:)

Co škola? nám se teď budou uzavírat známky. Píšeme závěrečné písemky a já jsem naprosto v..Matiku totálně nezvládám, tyhle velké písemky vždycky podělám. Strašně se bojím, co mi z té matiky dá na vysvědčení, mám to mezi 2-3. Na pololetí jsem měla samé:/ chci se hlásit na gymnázium a tohle by mi všechno zkazilo. Potom doufám, že bych měla 1, maximálně 2 dvojky..Uvidím;) zítra mě čeká angličtina, dneska jsme psail češtinu.

- sledujete Hotel paradise? pořád prostě nemůžu uvěřit tomu, že ta nová..ehm, vyhodila Nelu! byla tam ze všech nejlepší a byla to silná hráčka. Potom přijde nějaká koza a bez mrknutí oka ji vyhodí. Ona tam něco budovala a takhle to ztratila. Jo, možná měla odejít, ale podle mě né takhle. Já jí fandila, podle mě byla úžasná;)

Můžete mi prosím dát hlas TADY? moc mi to pomůže, děkuju:)

[Cause you've got that one thing!<3]

Film - Sněhurka a Lovec

3. června 2012 v 21:20 | <<Anett*

Včera (2.června) jsme s holkama vyrazili do kina. Šly jsme se podívat na Sněhurku a lovce, kde v hlavní roli Sněhurky účinkuje Kristen Stewart. Šly jsme tam hlavně kvůli ní:D Sněhurku jsme shodou okolností hráli na školní akademii, takže to občas bylo docela vtipné, srovnávat si naše role s tím filmem:D Do kina jsme se vypravili já, Míša, Peťa, Simča a Marťa. V kině byla sranda:D hlavně teda Miška a Peťka:D Síma koukala na film a Marťa seděla moc daleko ode mě. Celou dobu jsme tam jedly:D Měly jsme sebou Skittles, lentilky, kukuřičné tyčinky, slané tyčinky, bebe sušenky a nimm 2 soft. Všechno jsme to snědly a opravdu jsem se bála, že mi bude blbě, ale nakonec to dopadlo dobře:D No, teda jedné z nás dobře nebylo:DD Za náma seděly ještě další holky, které jsme znaly, takže jsme je taky zásobovaly jídlem:D Bylo to opravdu super:D

Dáte mi hlas? :)

17. května 2012 v 17:50 | <<Anett*
Zdravím, milí návštěvníci moc bych vás chtěla poprosit o hlas. Jsem v soutěži o nejlepší film. Jsem tam s filmem Street Dance 2. Jsem tam jako Anett* a v anketě jsem pod číslem 6! :) Hlasy samozřejmě oplácím, když si napíšete. Budu opravdu moc ráda :)

HLASUJ TADY


První Ahoj?

25. dubna 2012 v 17:49 | <<Anett*
Chtěla bych vás všechny přivítat na mém novém blogu. Bloguju už docela dlouho, ale vždy to byly jen nějaké fan stránky. K tomuhle blogu mě vlastně přemluvila moje kamarádka (music-in-my-life). Docela mě lákalo to zkusit, tak jsem tady. Mám ještě blog o Seleně Gomez, ale už mě to moc nebaví, řídit se podle toho kolik je novinek, pořád něco stahovat a tak..Budu sem dávat to, co mám ráda a co mě baví:) občas i nějaké novinky ze života celebrit. Baví mě pořádat soutěže, takže i ty se tu objeví. Vím, že začátky bývají těžké, ale snad se s tím poperu a bude se vám tu líbit :)) <<Anett*
 
 

Reklama