Like or Dislike?

Like or Dislike? 0.4

18. září 2012 v 16:49 | <<Anett*
Je tu další Like or Dislike. Tentokrát jsem vybrala celebritu. Proto jsem uřízla hlavu, aby vám hned nedošlo, kdo to je. Chtěla bych poprosit, abyste hlasovali podle outfitu, ne podle toho, kdo ho má na sobě. A taky bych byla ráda, kdybyste nepsali kdo to je, někdo to třeba vědět nebude. Děkuju :))

LIKE nebo DISLIKE?

Like or Dislike? 0.3

13. srpna 2012 v 21:29 | <<Anett*
Jako další outfit jsem zvolila tenhle :) Strašně se mi líbí ty legíny. Já určitě dávám like. A vy? :) Prosím, hodnoťte oblečení, ne výraz, postoj či postavu modelky, děkuji :))
LIKE or DISLIKE?

Like or Dislike? 0.2

20. června 2012 v 15:59 | <<Anett*
Je tu další outfit! Docela by mě zajímal váš názor, protože je to docela jiný styl, než se nosí u nás. Mě se outfit moc líbí, ale tady bych si na něj netroufla, prostě nosím něco úplně jiného.Ale na té holce se mi strašně líbí. Ta holka má úžasnou postavu!! a líbí se mi taky ty zapletené vlasy, LIKE. A co vy? Líbí se vám outfit? :)

Like or Dislike? 0.1

7. května 2012 v 12:39 | <<Anett*
Jako první like or dislike tu je tohle:) Zvolila jsem tenhle outfit, který je podle mě úžasný. V jednoduchosti je krása a mě se teda moc líbí. Jaký máte názor vy? Jaké tlačítko byste stiskli na Facebooku? Like nebo Dislike? já určitě dávám LIKE! :) Hlasujte v anketě!

 
 

Reklama