Happy Birthday

Happy Birthday Liam Payne!

29. srpna 2012 v 19:40 | <<Anett*
Dobře, tohle si nemůžu odpustit! Dneska slaví své 19. narozeniny Liam Payne ze skupiny One Direction! Rozhodně mu přeju hodně štěstí, zdraví, lásky, mnoho dalších šťastných let s Danielle a hodně, hodně, hodně dalších úspěšných let s kapelou One Direction. Prostě VŠECHNO NEJLEPŠÍ!♥ Zase jsem našla nějaká přáníčka a navíc přikládám pár blahopřání z Twitteru pro něj :) #HappyBirthdayLiam byl mimochodem na prvním místě worldwide trendů na Twitteru.

Happy Birthday Selena!

22. července 2012 v 21:09 | <<Anett*
Strašně mě mrzí, že píšu tak pozdě, ale dřív jsem se sem nedostala:( Mimochodem, dnes se koná ještě jedna událost - Teen Choice Awards. U nás je to snad v 5:00 takže se na to podívám v záznamu. Jsem zvědavá, kdo co vyhraje a taky jak budou všichni vypadat! <3 :) Takové velké akce mám strašně ráda a vždycky se na ta videa a fotky strašně těším :)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dnes slaví své 20. narozeniny úspěšná herečka a zpěvačka Selena Gomez! <3 většina z nás ji určitě zná díky Disney seriálu Kouzelníci z Waverly, nebo potom z filmů Program na ochranu princezen a A zase jedna popelka :) Selena je mým největším vzorem. To, jak se chová k fanouškům, jak se zapojuje do projektů Unicef, její talent a spousta dalších věcí mi na ní přijde neuvěřitelná!! Je mi jedno, co si ostatní o ní myslí, já ji obdivuju a pro mě je strašně zlatá <3 rozhodně jí přeju hodně štěstí, zdraví, mnoho dalších úspěchů a ať jí to s Justinem ještě hodně slouho vydrží (jsou spolu tak nádherní!). Ještě bych chtěla poprosit, kdo máte Twitter, pište #ForeverWithSelena. Holky z česka a slovenska se snaží udělat trend! Tady je jedno video od českých fanoušků pro ni - TADY <3

Všechno nejlepší Sel <3


Našla jsem plno krásných přáníček pro Selenu. Ty, které mě z nich zaujaly nejvíce vám sem přikládám do celého článku :) určitě si je prohlédněte ;)
Tumblr_m7khuqwrhf1r87hm3o1_500_large

Všechno nejlepší Eleanor.

16. července 2012 v 20:56 | <<Anett*
Takže, píšu jen krátký článek. Stále jsem na dovolené:) jsem na Slovensku a bohužel není vůbec pěkné počasí. Ale teď k tomu, proč tenhle článek píšu - :)

Dnes, 16.7. slaví Eleanor Calder 20. narozeniny! chtěla bych jí rozhodně popřát hodně štěstí zdraví a hlavně, ať jí to s Louisem vydrží ještě co nejdéle a ať je spokojená. Možná se to ostatním zdá blbé, ujeté, trapné, zvláštní a já nevím co, ale ona patří k mým největšímvzorům! Jasně, není slavná a kdyby nebyla s Louisem, neznala bych ji. Ale to je právě to proč ji obdivuji. Obyčejná studentka s obrovským srdcem. Je pro mě prostě dokonalá :) Má neuvěřitelnou osobnost, je strašně moc milá jak na svoje fanoušky, tak i na haters. Prostě je opravdu úžasná<3 Pokud ji neznáte určitě si o ní něco najděte. Taky ji můžete následovat na Twitteru - @EleanorJCalder :)

VŠECHNO NEJLEPŠÍ EL.

btw. poslechněte si - Rihanna zazpívala Eleanor Happy Birthday! TADY

Všechno nejlepší Peti.

7. července 2012 v 0:00 | <<Anett*
Jen bych chtěla popřát ke 14.narozeninám..


VŠECHNO NEJLEPŠÍ PETI!!

Happy Birthday Ashley a Lindsay!!

2. července 2012 v 17:29 | <<Anett*
Dnes slaví narozeniny svě mé oblíbené celebrity. Přesněji to je Lindsay Lohan a Ashley Tisdale. Lindsay slaví 26 let a Ash 27 let. Je to neuvěřitelné. Ashley bych tolik let nikdy netypovala, vypadá pořád úžasně. Pamatuju si, když jsem ji milovala v High School Musical. Tam jí bylo kolem 18 let. Wow! A Lindsay? miluju filmy s ní! podle mě jedna z nejlepších hereček. Patří k mým nejoblíbenějším. Obě dvě jsou tak talentované a krásné! Takže bych jen chtěla popřát Všechno nejlepší a hlavně ať se dál daří alespoň tak, jako doposud! :))

 
 

Reklama