Favourite Photos

My Favourite Photos - Little Mix

17. října 2012 v 19:19 | <<Anett*
V poslední době jsem si strašně oblíbila Britskou skupinu Little Mix. Vyhrály Britský X-factor a jsou opravdu dobré! Nejdřív jsem se moc nemusela, ani nevím proč. Perrie (blondýna) je nádherná! :)


Omlouvám se, že sem teď vůbec nechodím, ale věnuju se svému druhému blogu a sem mě to už nějak netáhne. Dneska jsem měla chuť sem něco přidat, ale jinak netuším, jakou to tu má budoucnost. Budu se snažit sem občas zajít. Affs - vám se strašně moc omlouvám, na vaše blogy chodím, jen moc nepíšu komentáře. Doufám, že si mě nikdo nesmazal, ale pokud ano, tak to samozřejmě úplně chápu :)
561880_475083999179216_440573051_n_large

Photos.

15. září 2012 v 15:09 | <<Anett*
Přidávám jen několik fotek. Omlouvám se, ale na tenhle blog nemám skoro vůbec čas. A navíc už mě to ani moc nebaví. Ale budu se snažit sem něco dávat :)
Najdete mě hlavně tady - THEVAMPIREDIARIES-ALL.BLLOG.CZ
Tumblr_maarzc61lx1rnbpiko1_500_large

My Favourite Phootos - Smile

1. září 2012 v 19:19 | <<Anett*
Různě jsem hledala na internetu a narazila jsem na pěkné fotky na téma Úsměv:) ty, co mě zaujaly nejvíce najdete v celém článku :)

Tumblr_l8nf13ya1f1qdbbywo1_500_large

My Favourite - The Vampire Diaries

8. srpna 2012 v 18:49 | <<Anett*
Tumblr_m85qdwcvso1rbwlg8o1_r2_500_large
Díky mé kamarádce Peti jsem se totálně zamilovala to tohoto seriálu. Nejdřív jsem se na to koukat nechtěla, ale přemluvila mě a opravdu to stálo za to! Takže ti moc děkuju Peti :D :) Prostě se s vámi musím podělit alespoň s herci, kteří tam hrají. Za lomítkem je vždy role, kterou v seriálu ztvárňují:) Taky vám Ian připadá tak sexy? :D a Nina s Candice tak neuvěřitelně nádherné?! <3 skvěle zvolené obsazení.

My Favourite Photos - Pretty Little Liars

21. června 2012 v 15:30 | <<Anett*
Miluju seriál Pretty Little Liars. Teď jsem viděla tři díly z třetí série a naprosto jsem si to zamilovala už od začátku!! Má to trochnu jiný děj než v předchozích dvou sériích. Už od začátku se tam něco děje. Strašně mě zajímá, kdo ještě patří do týmu "A" a taky, kdo vlastně zabil Alison. Určitě nejlepší seriál, který jsem kdy viděla. Všechny jsou tak nádherné! Pokud tenhle seriál neznáte, doporučuju kouknout!! Všechny díly s českými titulkami máte TADY :)

Tumblr_lrfj80ibxk1qh2cq3o1_500_large

My Favourite - One Direction

14. června 2012 v 19:19 | <<Anett*
Nevěděla jsem, jaký článek připravit, tak sem dám zase pár věcí One Direction ;)
PS. Ted se učím literaturu:// ať už je ten týden konečně za mnou!!

Vzhledem k tomu, že si blog přehazuje videa libovolně, ke každému jsem přiložila odkaz na YouTube:)
[I Can love you More than this..] TADY

[Miluju akustický vystoupení, nádhera!! Louis♥] TADY

My Favourite Photos - Rihanna

29. května 2012 v 17:19 | <<Anett*
Další moje oblíbené fotky. Tentokrát jsem vybrala Rihannu. Podle mě má dokonalý styl. Chtěla jsem říct, že skvěle zpívá, ale kamarádka byla na koncertě a říkala, že žádná sláva to teda nebyla:D takže bych řekla, že má pěkné písničky, ráda si ji poslechnu.)) a taky má vždycky nějaké zvláštní a nápadité klipy a to se mi na ní strašně líbí. Užijte si fotky♥

My Favourite - Vanessa Hudgens

5. května 2012 v 18:39 | <<Anett*
Další várkou mých oblíbených fotek je Vanessa Hudgens. Znám jí od dob High School Musical. V té době jsem ji milovala, teď mi byla docela jedno. Ale když jsem si projížděla její fotky, strašně se mi zalíbil její styl a taky některé samostatné fotky. Ty, co se mi líbí nejvíc vám sem dám;) snad na ně budete mít stejný názor jako já:) Ta 8 fotka je dokonalá<3

My Favourite Photos - Ashley Benson

26. dubna 2012 v 17:20 | <<Anett*
Do My Favourite jsem jako první vybrala fotky úžasné herečky Ashley Benson! Já na ní došla asi před měsícem a půl, kdy jsem se začala dívat na seriál Pretty Little Liars. Podle mě je skvělá ve své práci<3 mimo to je nádheerná! tyhle fotky se mi strašně líbí, jsou z weheartit. Ta druhá<33 Snad se vám budou líbit stejně jako mě:) Více v celém článku. A co ty? Znáš Ashley, nebo o ní slyšíš poprvé?
 
 

Reklama