Září 2012

Like or Dislike? 0.4

18. září 2012 v 16:49 | <<Anett* |  Like or Dislike?
Je tu další Like or Dislike. Tentokrát jsem vybrala celebritu. Proto jsem uřízla hlavu, aby vám hned nedošlo, kdo to je. Chtěla bych poprosit, abyste hlasovali podle outfitu, ne podle toho, kdo ho má na sobě. A taky bych byla ráda, kdybyste nepsali kdo to je, někdo to třeba vědět nebude. Děkuju :))

LIKE nebo DISLIKE?

He has a heart of gold :)

16. září 2012 v 17:09 | <<Anett* |  Favourite Videos
Někteří třeba nemají rádi Justina Biebra, kvůli tomu jak zpívá, nebo jak vypadá. Já ho obdivuji hlavně ze stránky, kterou vám tu chci ukázat. Za odkaz a nápad na tenhle článek děkuju Em*. Já u těch videí taková rozteklá :DD zbláznila bych se kdyby se mi něco takového stalo. Je straašně zlatý♥ je vidět jak si svých fanoušků váží. Proč já musím bydlet v takové díře, ve které se mi nikdy nic takového nestane? -_-


Ono je totiž úplně normální, že vám do pokoje vleze Justin s kyticí v ruce. :OO stává se mi to běžně ;) :DD

Byla bych ráda, kdybyste vyjádřili váš názor na Justina :)

Photos.

15. září 2012 v 15:09 | <<Anett* |  Favourite Photos
Přidávám jen několik fotek. Omlouvám se, ale na tenhle blog nemám skoro vůbec čas. A navíc už mě to ani moc nebaví. Ale budu se snažit sem něco dávat :)
Najdete mě hlavně tady - THEVAMPIREDIARIES-ALL.BLLOG.CZ
Tumblr_maarzc61lx1rnbpiko1_500_large

Recenze: Pretty Little Liars

13. září 2012 v 19:59 | <<Anett* |  Doporučuji
A’s Messages - #5 - 1.01 Pilot“I’m still here, bitches. And I know everything. -A”
Recenze na můj oblíbený seriál. Koukám na něj už dlouho, tak jsem napsala recenzi. Třeba se na to někdo díky ní podívá, což můžu jenom doporučit :) Mimochodem běží na Slovenské Markíze (?). Takže to někdo může znát odtamtud jako roztomilé mrchy.

Selena style #3 (In Hospital, New Zealand)

11. září 2012 v 21:49 | <<Anett* |  Star Outfits - Selena Gomez
Strašně se mi tenhle outfit líbí :)


> Řetízek: Nzmint
> Košile: Topshop
> Kabelka: Louis Vuitton
> Tričko: UNIF

Rest in Peace, our heroes

7. září 2012 v 21:59 | <<Anett*
Dnes je to rok od tragické nehody v Jaroslavli. Pamatuji si jakoby to bylo včera, kdy jsem proseděla hodiny nad videama a brečela. Hodně takové věci prožívám. Když jsme byli zapálit svíčku na Staroměstském náměstí, všechno tam na mě spadlo. Nevím, co bych k tomu měla říct. Snad jen, že na nás nahoře dávají pozor. Bůh potřeboval anděly u sebe v nebi, proto odešli. Všichni věříme, že tam pokračují ve zlatém hokeji. RIP Marek, Vašíček, Rachůnek a samozřejmě všichni ostatní z týmu Lokomotiv Jaroslavl.


Moje malé zlatíčko :)

6. září 2012 v 16:09 | <<Anett* |  My Diary
Vždycky jsem si přála pejska. Když jsem byla malá, vyrůstala jsem u babičky, která pejska měla. Potom jsme se ale s rodiči přestěhovali do města, do paneláku. Máma se mnou vždy souhlasila, ale přemluvit taťku bylo horší. Pořád jsem ho přemlouvala. Nikdy se mi to nepovedlo..Místo toho jsem dostala andulku, kterou jsme za chvíli museli dát babičce, protože jsem na ni byla nejspíš alergická :/ potom jsem mívala křečky, kteří skoro nic nevydrží. A tím byly mé možnosti zcela vyčerpané.

Když došlo na téma pes, vždy jsem slyšela jen důrazné a jasné NE! Právě proto jsem byla tak strašně překvapená! dva dny před mými 13tými narozeninami, mamka s taťkou odjeli pryč. Říkali, že jednou na nějakou pracovní cestu, nebo co -_- tak jsem byla doma. Najednou se otevřou dveře a máma volá ať jdu za nimi. Tak jsem šla..Když jsem vyšla z pokoje, na zemi seděla taková malá černá kulička. Nemohla jsem tomu uvěřit! Byly to ty nejkrásnější narozeniny. Mám Yorkshirského teriéra. Jmenuje se Kim, je to kluk. Má už rok a 5 měsíců a nedokážu si představit, že bych už někdy byla bez něj<3

V celém článku několik fotek:)

My Favourite Phootos - Smile

1. září 2012 v 19:19 | <<Anett* |  Favourite Photos
Různě jsem hledala na internetu a narazila jsem na pěkné fotky na téma Úsměv:) ty, co mě zaujaly nejvíce najdete v celém článku :)

Tumblr_l8nf13ya1f1qdbbywo1_500_large