Červenec 2012

Koncert Gabriely Gunčíkové

29. července 2012 v 18:50 | <<Anett* |  My Photos
15.6 se na náměstí konalo slavnostní zahájení Mistrovství ČR v atletice. Jako hřeb večera měla vystoupit mladá zpěvačka Gabriela Gunčíková. S kamarádkou jsme se tam vypravily:)

V SuperStar jsem jí tu výhru strašně přála. Vždycky jsem jí fandila. Na koncertě dokázala, že hlas opravdu má. Skvěle komunikovala s fanoušky a i na tu dálku bylo vidět, že je opravdu super osoba. Nicméně po skončení vystoupení to ještě utvrdila. Nejen, že pořádala autogramiádu, na které se podepsala opravdu každému, kdo si o podpis řekl. Stála tam do té ddoby, než měli podpis opravdu všichni. Potom se ještě ochotně s každým vyfotila a byla neuvěřitelně milá. Na každého se usmívala a vypadala opravdu strašně miloučce:)) Nakonec ji kamarádka požádala, jestli by s ní udělala krátký rozhovor. Omluvila se jí, ale napsala jí e-mail na který jí má otázky poslat. Když to napsala, odpověď přišla do dvou dnů. Pokud byste chtěli rozhovor si přečtětě - ZDE! Gabča odpovídala opravdu moc dobře, je zajímavý:)

Teen Choice Awards 2012

26. července 2012 v 20:59 | <<Anett*
Takže, udělala jsem takové shrnutí mých oblíbených celebrit na Teen Choice 2012:) Nebudu ke každému psát jestli se mu líbil nebo ne. Jen napíšu v jaké kategorii vyhráli, protože to podle mě slušelo všem, ikdyž mě letošní outfity docela zklamaly. Tak nějak jsem čekala mnohem více :)
KRISTEN STEWART
[Female Movie Star of the Summer, Ultimate Award, Best Movie, Movie Actress]
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Ashley Benson >> Teen Choice 2012

25. července 2012 v 20:29 | <<Anett* |  Stars - Ashley Benson Appearances
Fotek Ashley se objevilo opravdu málo. V obličeji byla naprosto dokonalá!♥ vlasy, makeup. Bohužel, oblečení podle mě vůbec nevyychytala. To tričko se mi docela líbí, ale ty kalhoty k tomu? mě se to vůbec nelíbilo..sorry Ashley ;) Ash samostatnou kategorii bohužel nevyhrála :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Selena Gomez >> Teen Choice 2012

25. července 2012 v 16:59 | <<Anett* |  Stars - Selena Gomez Appearances
V neděli [22.čevence] se konalo předávání cen Teen Choice Awards. Ve stejný den Sel slavila své 20. narozeniny. Možná i kvůli tomu jsem od jejího outfitu čekala mnohem více. Na můj vkus to bylo až moc obyčejné. Ale i tak jí to celkově moc slušelo ♥ Mimo to Selena & The Scene vyhrála v kategorii Music Group a Single by a Group :) strašně moc jim gratuluju, zaslouží si to :) wohoo, Sel má fotku i s Ninou Dobrev!! <3
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Happy Birthday Selena!

22. července 2012 v 21:09 | <<Anett* |  Happy Birthday
Strašně mě mrzí, že píšu tak pozdě, ale dřív jsem se sem nedostala:( Mimochodem, dnes se koná ještě jedna událost - Teen Choice Awards. U nás je to snad v 5:00 takže se na to podívám v záznamu. Jsem zvědavá, kdo co vyhraje a taky jak budou všichni vypadat! <3 :) Takové velké akce mám strašně ráda a vždycky se na ta videa a fotky strašně těším :)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dnes slaví své 20. narozeniny úspěšná herečka a zpěvačka Selena Gomez! <3 většina z nás ji určitě zná díky Disney seriálu Kouzelníci z Waverly, nebo potom z filmů Program na ochranu princezen a A zase jedna popelka :) Selena je mým největším vzorem. To, jak se chová k fanouškům, jak se zapojuje do projektů Unicef, její talent a spousta dalších věcí mi na ní přijde neuvěřitelná!! Je mi jedno, co si ostatní o ní myslí, já ji obdivuju a pro mě je strašně zlatá <3 rozhodně jí přeju hodně štěstí, zdraví, mnoho dalších úspěchů a ať jí to s Justinem ještě hodně slouho vydrží (jsou spolu tak nádherní!). Ještě bych chtěla poprosit, kdo máte Twitter, pište #ForeverWithSelena. Holky z česka a slovenska se snaží udělat trend! Tady je jedno video od českých fanoušků pro ni - TADY <3

Všechno nejlepší Sel <3


Našla jsem plno krásných přáníček pro Selenu. Ty, které mě z nich zaujaly nejvíce vám sem přikládám do celého článku :) určitě si je prohlédněte ;)
Tumblr_m7khuqwrhf1r87hm3o1_500_large

Selena Gomez >> Shopping in Bondi Beach, Sydney [17.7.2012]

18. července 2012 v 17:19 | <<Anett* |  Stars - Selena Gomez Candids
Selena je právě s Justinem v Austrálii, kvůli propagaci jeho nového alba. Nejspíše v době, kdy měl Justin nějaký program si Sel s Alfredem Floresem zašli na nákupy v Sydney;) Byla nádherně oblečená! strašně se mi to líbí<3
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Eleanor Calder >> With Louis at airport in France [10.7.2012]

18. července 2012 v 16:49 | <<Anett* |  Stars - Eleanor Calder Candids
El. byla viděna s Louisem na letišti ve Francii, když odlétali zpět do Londýna. Eleanor i Louimu to moc slušelo. Líbí se mi ta její sukně. S tím páskem a černým tričkem to vypadá opravdu moc dobře. Fotky jsou nádherné, jsou spolu tak zlatí. Pro mě jeden z nejhezčích párů <3 mám strašně ráda jejich společné fotky ♥
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Selena style #2 (Birthday party, Malibu)

18. července 2012 v 11:00 | <<Anett* |  Star Outfits - Selena Gomez
TENHLE ČLÁNEK JE PŘEDNASTAVENÝ! :)
V tomhle outfitu si Sel vyšla na oslavu narozenin její kamarádky Ashley Tisdale. Na tohle bych řekla wow! jednoduché, přitom nádherné! (Tu deku nebo co to je, bych ale já nechala doma:D) opravdu jí to strašně moc slušelo:) jednoduchý, přitom strašně krásný outfit:)

> Tričko: Wildfox
> Kraťase: Delia's
> Přehoz: Forever 21

Source: Selena-style.com
[Obrázek jsem dělala já - NEKOPÍROVAT]

Všechno nejlepší Eleanor.

16. července 2012 v 20:56 | <<Anett* |  Happy Birthday
Takže, píšu jen krátký článek. Stále jsem na dovolené:) jsem na Slovensku a bohužel není vůbec pěkné počasí. Ale teď k tomu, proč tenhle článek píšu - :)

Dnes, 16.7. slaví Eleanor Calder 20. narozeniny! chtěla bych jí rozhodně popřát hodně štěstí zdraví a hlavně, ať jí to s Louisem vydrží ještě co nejdéle a ať je spokojená. Možná se to ostatním zdá blbé, ujeté, trapné, zvláštní a já nevím co, ale ona patří k mým největšímvzorům! Jasně, není slavná a kdyby nebyla s Louisem, neznala bych ji. Ale to je právě to proč ji obdivuji. Obyčejná studentka s obrovským srdcem. Je pro mě prostě dokonalá :) Má neuvěřitelnou osobnost, je strašně moc milá jak na svoje fanoušky, tak i na haters. Prostě je opravdu úžasná<3 Pokud ji neznáte určitě si o ní něco najděte. Taky ji můžete následovat na Twitteru - @EleanorJCalder :)

VŠECHNO NEJLEPŠÍ EL.

btw. poslechněte si - Rihanna zazpívala Eleanor Happy Birthday! TADY


Eleanor style #2 (In Los Angeles with Louis)

16. července 2012 v 11:00 | <<Anett* |  Star Outfits - Eleanor Calder
TENHLE ČLÁNEK JE PŘEDNASTAVENÝ! :)
V tomhle outfitu si Eleanor vyšla s Louisem po The Grove v Los Angeles. Co bych k tomu řekla - snad, že jí to opět moc slušelo! líbí se mi ty balerínky:) kdybych měla vypracované břicho, taky bych si takové tričko klildně oblékla..škoda:D:)
> Košile: Topshop
> Kalhoty: Topshop
> Boty: Zara
> Kabelka: Mulberry
> Brýle: Ray-Ban
> Hodinky: Fossil

[Obrázek jsem dělala já - NEKOPÍROVAT]

Eleanor style #1 (In Toronto with Louis)

14. července 2012 v 11:00 | <<Anett* |  Star Outfits - Eleanor Calder
TENHLE ČLÁNEK JE PŘEDNASTAVENÝ! :)
Prvním outfitem El. je tenhle. Ona má prostě naprosto neuvěřitelnou postavu! Opravdu by měla poslechnout Louise a jít na modelku. Tenhle outfit je takový jednoduchý, ale strašně pěkný. Líbí se mi ta košile i sandálky:)

> Košile: Topshop
> Kalhoty: Topshop
> Sandálky: Office
> Brýle: Ray-Ban
> Náramek: Links London

[Obrázek jsem dělala já - NEKOPÍROVAT]

Styl Madeline B.

12. července 2012 v 11:00 | <<Anett* |  Outfits
TENHLE ČLÁNEK JE PŘEDNASTAVENÝ! :)
Madeline Becker je 18cti letá fotografka z Texasu. Má nádherný styl! Barevný, romantický. Co jsem se tak dívala, tak strašně často nosí nejrůznější šatičky. Takže jsem se snažila vybírat trošku odlišné oblečení:) Možná se to někomu nebude líbit, ale mě se tenhle dívčí styl opravdu líbí nejvíce:)


Selena style #1 (At the house party, LA)

10. července 2012 v 11:00 | <<Anett* |  Star Outfits - Selena Gomez
TENHLE ČLÁNEK JE PŘEDNASTAVENÝ! :)
Joe Silver, producent filmu The Getaway pořádal párty, na kterou se dostavila i Selena. Měla uplně milé šaty se smajlíkem. Strašně se mi líbí! :)

> Šaty: Sauce
> Boty: Zara
> Kabelka: Louis Vuitton
> Řetízky: Stella Dot, Forever 21

Source: Selena-style.com
[Obrázek jsem dělala já - NEKOPÍROVAT]

Styl Annabelle F.

8. července 2012 v 11:00 | <<Anett* |  Outfits
TENHLE ČLÁNEK JE PŘEDNASTAVENÝ! :)

Tyhle outfity jsou moc pěkné. Strašně se mi líbí ten 4.:) Mám ráda takové jednoduché, ale zajímavé outfity:)


Dovolená 7.7-20.7.2012 :)

7. července 2012 v 14:49 | <<Anett* |  My Diary
Ahoj. Chtěla bych oznámit, že jedu na dovolenou. Uff, doufám, že nebude takové horko, protože to by se nedalo vůbec nic dělat. Možná tak ležet u vody a to bych v Česku 14 dní nevydržela:D u moře mi to nevadí, ale u nás mě to nudí:D uvidím. Nějaké články jsem přednastavila, ale stejně to tu bude určitě mrtvé. Články jsou obden vždy na 11:00. Takže tu budou - 8., 10, 12., 14., 16., 18. :) Na další dny mi nezbylo:D ale 20.7 už bych tu měla být osobně. Žádná sláva to tu určitě s lidma nebude, ale aspoň tu nebude pusto;) Budu ráda, když někdo přijde:) Chtěla bych se omluvit spřáteleným blogům ze všech kontrol a obíhání. Bereme si sebou Ipad, kde máme internet, ale myslím, že nebudu mít moc času ani náladu něco dělat na blogu. Uvidím:) Užívejte si léto, sluníčko a doufám, že až se vrátím, nebude tu úplně pusto:D tak já jdu. Mějte se tu krásně! :)