Co je nového?

12. června 2012 v 21:19 | <<Anett* |  My Diary
- diplomy za bleskovku budou snad zítra. Dneska mám strašně dosekanej PhotoScape a vůbec to se mnou nespolupracuje;) navíc je celej FB nějakej vadnej zase, takže na techniku dneska nemám moc náladu:DD
- chystám takovou větší soutěž, takže doufám, že se někdo zapojí :)

Koukali jste se někdo na fotbal? já jo! hráli dobře, ty naše góly byly naprosto suprový. Jen my jsme ten gól dostali uplně zbytečně..couž. Doufám, že se jim bude dařit. Myslím, že se poskládat dobrej tým, ikdyž ostatní nadávají. Jenom mě štve, že je tam samá Plzeň (Sparta♥).

ted jdu koukat na Polsko-Rusko. Jsem zvědavá jak budou hrát, protože s Polskem hrajeme v sobotu;) ani jsem nnevěděla komu na tom Euru fandím. Tak Česko, to je jasný♥. Potom jsou pro mě jasní Španělé a potom asi budu držet palce Anglii:)

Co škola? nám se teď budou uzavírat známky. Píšeme závěrečné písemky a já jsem naprosto v..Matiku totálně nezvládám, tyhle velké písemky vždycky podělám. Strašně se bojím, co mi z té matiky dá na vysvědčení, mám to mezi 2-3. Na pololetí jsem měla samé:/ chci se hlásit na gymnázium a tohle by mi všechno zkazilo. Potom doufám, že bych měla 1, maximálně 2 dvojky..Uvidím;) zítra mě čeká angličtina, dneska jsme psail češtinu.

- sledujete Hotel paradise? pořád prostě nemůžu uvěřit tomu, že ta nová..ehm, vyhodila Nelu! byla tam ze všech nejlepší a byla to silná hráčka. Potom přijde nějaká koza a bez mrknutí oka ji vyhodí. Ona tam něco budovala a takhle to ztratila. Jo, možná měla odejít, ale podle mě né takhle. Já jí fandila, podle mě byla úžasná;)

Můžete mi prosím dát hlas TADY? moc mi to pomůže, děkuju:)

[Cause you've got that one thing!<3]
 


Komentáře

1 Em* Em* | Web | 13. června 2012 v 18:44 | Reagovat

Na soutěž a diplomy se těším :) ty děláš ve Photoscape? :D To jsem nevěděla -> jdu stahovat :D  fotbal neřeším strašná nuda :D Matika ztracená ;D ajina posraná čeština zvědavá :D ne nejsem retard :D já se do té matiky neučila :/ ale už na to nemám nervy! F taky ne a ch snad volná..

2 NikaRoovy NikaRoovy | Web | 14. června 2012 v 7:10 | Reagovat

Jj, já mám taky Photoscape... A fotbal miluju, ale to už víš :-D Jinak... jdu ti dát hlas. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.